5.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2017-2018

--

--

Přibyslavice jsou k nezastavení

0

Další gólové představení v Přibyslavicích odnesl tým Studence. Přibyslavice tak nadále vévodí celkové tabulce

Domácí se prosadili hned čtyřikrát

Vedoucí tým z Přibyslavic přivítal Studenec. Domácím se zatím daří v koncovce a to plně ukázali v první půli. V 19. minutě otevřel skóre kanonýr Luboš Lopatář -1:0. Ve 29. minutě přidal na 2:0 Petr Šárka. Potom domácí vstřelili ve 35. a 36. minutě dva slepené góly, jejichž autory byli Lukáš Matějek a Vojtěch Škorpík. Sóre 4:0 bylo víceméně rozhodující.

Ve druhé půli branka již nepadla

Domácí celek tak mohl ve druhém poločase pohodlně udržovat vedení a hostům povolili několik střeleckých pokusů, které však brankou neskončily.

TJ Sokol Přibyslavice
F. Novák [-] - J. Skrobikowski [-] , M. Kopeček [-] , M. Picmaus [-] , M. Karafiát [-] - L. Matějek [-] (79. J. Rambousek [-] ) , L. Venhoda [-] , J. Kovář [-] , P. Šárka [-] - V. Škorpík [-] (46. P. Mícek [-] ) , L. Lopatář [-]

TJ Sokol Studenec
L. Pěnčík [-] - M. Nováček [-] , M. Mrňa [-] , J. Čonka [-] , F. Hájek [-] (28. M. Chalupa [-] ) , F. Komárek [-] , K. Mrňa [-] , J. Holoubek [-] , J. Strnad [-] , V. Kučerňák [-] , O. Vrba [-]

Hráči zápasu: V. Škorpík .
Počet diváků: 200. Rozhodčí: PINTÉR Štefan - VEJMĚLEK František (N), SVOBODA Vladimír (N).