5.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2017-2018

--

--

Výčapy doma smírně s Blatnicí

0

Fotbalisté Blatnice si ze hřiště Výčap přivezli bod. Pro domácí tým to byla již letošní čtvrtá remíza

Oba tými vstřelily po jedné brance

Výčapy a Blatnice by měly opět okupovat horní patra tabulky a vstup do nového ročníku o tom něco nasvědčuje. Vstup do zápasu byl šokem pro všechny domácí fanoušky. Již ve 2. minutě poslal Blatnici do vedení Zbyněk Karásek -0:1. Domácí tým se naštěstí z této nepříjemné situace oklepal, ale vyrovnávací branka dlouho nepřicházela. Až ve 43. minutě Vojtěch Nikrmajer vyrovnal na poločasových 1:1.

Ve druhé půli branka již nepadla

Ve druhém poločase se oba týmy snažily o vstřelení vedoucí branky. Výčapy byly sice gólu blíž, ale další míč za záda hostujícího golmana neputoval. Výčapy se tak nakonec musely spokojit již se čtvrtou remízou v sezóně.