3.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2017-2018

--

Hrotovice vezou z Opatova výhru

5. T. Holoubek , 72. J. Novák (p.) , 80. E. Pokorný , 90. R. Fiala
0

Hrotovice se oklepaly z úvodních vysokých porážek a ze hřiště nováčka soutěže z Opatova vezou vysokou výhru 4:0

Hosté šli brzy do vedení

Nováček z Opatova prohrál těsně dva úvodní zápasy a toužil po prvních bodech. Soupeřem byly Hrotovice, které také ještě nebodovaly a jejich obrana je zatím dost prostupná. Začátek zápasu však zachytili lépe hosté z Hrotovic, které dostal do vedení v 5. minutě Tomáš Holoubek -0:1. Domácí tým se z této branky nesložil, ale dosáhnout na vyrovnání se mu do konce poločasu nepodařilo.

Hosté navýšili vedení

Ve druhém poločase se střelci víc probrali, ale efektivnější byli hosté, kteří začali v závěru zápasu přidávat i góly. V 72. minutě dal na 0:2 Jan Novák. V 80. minutě pak dal vítěznou pojistku Emil Pokorný -0:3. V 90. minutě pak dal domácím ještě krutější úder Radek Fiala -0:4.

FK Opatov
R. Kšír [-] (60. V. Eliáš [-] ) - A. Konečný [-] , M. Kružík [-] (46. M. Kravka [-] ) , M. Malík [-] , L. Kabelka [-] (85. M. Solař [-] ) , Z. Daniel [-] (82. A. Švaříček [-] ) , J. Neckář [-] , D. Čučelin [-] , J. Kaser [-] (24. M. Ježek [-] ) , R. Kabelka [-] , J. Horáček [-]

Sokol Hrotovice
V. Hutař [-] - F. Pekárek [-] - E. Pokorný [-] - R. Fiala [-] - L. Dvořák [-] (65. J. Virgl [-] ) , M. Růžička [-] , J. Kučera [-] , M. Horák [-] (88. T. Novotný [-] ) , T. Holoubek [-] , J. Novák [-] , M. Virgl [-]

ŽK: 71. R. Kabelka - 70. M. Horák .
Hráči zápasu: T. Holoubek .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: NOVOTNÝ František - PŘÍKAZSKÝ Lukáš, FORTELNÝ Jaromír (N).