4.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. A, 2017-2018

--

--

Béčko Havlíčkova Brodu po špatném výkonu pouze remizovalo s rezervou Chotěboře

0

Po zatím nejhorším výkonu probíhající sezóny si brodská rezerva odnesla pouze bod z domácího utkání s rezervou Chotěboře.

Již od první minuty domácím vázla kombinace, dlouho se držel míč u nohy a chyběla častější střelba na bránu. Tím se žádné mužstvo neporazí. Chotěbořský tým bojoval a to na brodské hráče stačilo. Do vedení však přece jen šli domácí po rohovém kopu, kdy branku vstřelil Prchal.

Co je ale platné držení míče 70:30, když je gólových šancí pramálo. Ve druhém poločase hosté vyrovnali po hrubé chybě Zelenky, který neodhadl svůj výběh mimo pokutové území, na 1:1. V závěru sice Havlíčkův Brod hosty přitlačil, ale brankář Chalupa všechny šance vychytal.

FC Slovan Havlíčkův Brod B
František Souček (trenér): "Utkání se mi hodnotí velmi špatně, jelikož se zatím jednalo o náš nejhorší výkon v sezóně."

J. Zelenka [-] - J. Molák [-] , K. Pazderka [-] (54. K. Látera [-] ) , J. Horn [-] - J. Peřina [-] , J. Prchal [-] , J. Kubát [-] , P. Karlík [-] (66. L. Sůva [-] ) , L. Peřina [-] - M. Němec [-] (75. J. Pabousek [-] ) , M. Polcar [-]