5.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. D, 2017-2018

Tento víkend se Pustějovu nevydařil

0

FK Pustějov okusil jaké to je schytám pořádný debakl...

První poločas 4:0

O tomto víkendu se týmům z Pustějova nedařilo.  Nejhůře dopadli muži, kteří schytali na hřišti Mořkova debakl 7:0.

Do zápasu nastoupili bez 4 zraněných hráčů, za to v základu se dvěma hráči z Bílovce J. Dreslerem a D. Dluhošem. V brance tentokrát dostal přednost O. Kotas.

Byli to domácí, kteří byli celý první poločas aktivnější, dokázali využít soupeřových chyb ať už v obraně či bránění a zaslouženě o poločase vedli 4:0.

Ani střídání nepomohlo

Do druhého poločasu nepomohlo ani dvojí střídání hostů, kdy se na hřiště dostali L. Kocmich a J. Tomášek.

I když se ve dvou šancích projevil D. Lazaridis, byl to soupeř, který dokázal využít a potrestat okénka v Pustějovské obraně a nakonec přidat ještě další 3 góly. Nyní jim nezbývá než hodit tento zápas za hlavu a vzít si z něj ponaučení do dalších zápasů.

Zdroj: webové stránky FK Pustějov