1.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. B, 2017-2018

--

Vřesina vyhrála v Píšti

28. J. Ohřál , 47. J. Ohřál - 1. T. Wilk , 8. T. Wilk , 18. J. Novák , 32. R. Kalmus
0

Vřesině vyšel vstup do zápasu.Běžela první minuta a Tomáš Wilk za pomoci domácí obrany poprvé rozvlnil síť 0:1.V 8´už to bylo 0:2 Tomáš Wilk. V 18´Jakub Novák zvýšil už na 0:3.Domácí sice vykřesali jskřičku naděje ve 22´a snížili na 1:3.Robin Kalmus však jiskřičku zhasl už ve 32´a bylo to 1:4.Kdo čekal podobný brankostroj i ve druhé půli tak byl zklamán.Domácí se více věnovali bránění a Vřesina pod vidinou vedení ve své snaze polevila a tak jedinou branku druhé půle dali domácí hned ve 47´a to bylo na konečných 2:4.