6.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. B, 2017-2018

--

--

--

0

Domácí tým nastoupil do utkání se snahou odčinit svůj neúspěch z posledního domácího utkání s Vřesinou.

Domácí jižané vtrhli do utkání jako uragán z Floridy. Svými akcemi mnohdy přiváděli soupeře jen do role statistu. Vypracovali si spoustu brankových příležitostí, ale jejích koncovka byla víc než žalostná. Do vedení šel domácí tým v 18´ nádhernou střelou z úhlu Miškaříka na 1:0. V 34´ přidal druhý gól Kadlčík Richard na 2:0. Hostům se podařilo ve 44´ snížit z ojedinělého útoku Štefkem Tomášem na 1:2.

Do druhého poločasu nastoupili hosté povzbuzení vstřelenou brankou. Domácí po výrazné převaze z prvního poločasu však velice lehkovážně. Hosté toho využili k převaze a praktický celý druhý poločas nestačili jižané na jejích herní aktivitu. Na rozdíl od domácího týmu dokázali svou převahu zúročit i střelecký, a to třemi vstřelenými brankami. V 53´ z pokutového kopu Štefkem Romanem na 2:2. V 68´ strhli vedení na svou stranu Hiedukem Radimem na 2:3. A výsledek pečetili v 74´ Juchelkou Michalem na 2:4. Domácí tým svým výkonem zklamal své příznivce, kteří očekávali doma plný bodový zisk, obzvlášť po výkonu v prvním poločase, ale bohužel.