13.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2017-2018

--

Štěpánkovice rozhodly v první půli

0

Krátký report.

Štěpánkovice o svém vítězství rozhodly již v prvním poločase, kdy nasázely neškodnému soupeři čtyři branky. Hosté vyslali Hornímu Benešovu pozdrav hned po pár vteřinách hry, neboť Smažík z trestňáku polaskal břevno. Při dalším přímém kopu Smažíka chyboval gólman Ondrusz a dobíhající Heider zblízka napnul síť – 0:1. Poté přišly chvilky štěpánkovického snajpra Nováka. Ve 13. minutě se postavil ke standardní situaci a balon se s pomocí větru snesl do šibenice – 0:2. Zanedlouho se Novák opřel do míče po sklepnutí Gargoše a famózní dělovkou trefil opačné víko – 0:3. Deset minut před přestávkou ještě rozezvonil tyčku Grigarčík, který si spravil náladu při následném sólovém úniku – 0:4. Ve druhém dějství už hosté zákonitě polevili. Až v závěru odmítl hattrick Novák a stoprocentní tutovku zavraždil i střídající Machala