13.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2017-2018

--

Úvalno nestačilo na Kylešovice

0

Krátký report.

Kylešovice si o víkendu odvezly všechny body z Úvalna, které na svém pažitu dokáže potrápit prakticky kohokoliv. Hosté poprvé slavili v 5. minutě, když se pěkná rána Gračanina zabrzdila až v síti – 0:1. Domácí však záhy odpověděli, neboť vyzvali ke skórování Eckla a ten se nemýlil – 1:1. Další góly nabídla druhá půle. Nejprve převzal Hoferek balon od Hajduka a nepříliš razantní střelou nachytal brankáře Kočendu na hruškách – 1:2. Ještě lépe se Kylešovicím dýchalo od 70. minuty, když Fruncek při sólovém nájezdu nesobecky nabil Gračaninovi – 1:3. Vzápětí zazdil tutovku agilní Fruncek, který rozkymácel pouze tyčku. Mnohem efektivněji si Fruncek počínal jako nahrávač, tentokrát úspěšně asistoval Levayovi – 1:4. Náladu pak hostům příliš nezkazila ani hlavička veterána Kamila Sovadiny – 2:4.