12.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2017-2018

Zlatníky nadělovaly

3. J. Kavan (p.) , 15. M. Korbel , 19. T. Prejda , 62. M. Korbel , 75. M. Korbel , 81. M. Korbel - 68. T. Juřina
0

Krátký report.

Kylešovice v domácím prostředí ztratily dva body, protože nedokázaly udolat Horní Benešov, který přitom končil zápas ve dvojnásobném oslabení. Během prvního poločasu zaujala hlavně situace z 19. minuty, kdy Žižka přidržel zezadu unikajícího Vavrečku a vyfasoval červenou kartu. Domácí využili přesilovku pár vteřin před přestávkou. Levay uvnitř šestnáctky přeskočil hostujícího stopera a rozradostnil kylešovickou lavičku – 1:0. Horní Benešov ovšem nepropadal skepsi a zásluhou Mecnera záhy vyrovnal na 1:1. Kylešovice pak mohly misky vah několikrát překlopit na svou stranu, když hlavně Vavrečka zazdil stoprocentní šanci. Rovněž hosté však dokázali vycenit zuby, protože Pokorný polaskal tyčku. Tečku za sobotním duelem pak udělal Mecner, který v poslední minutě vynadal rozhodčím a rovněž se odešel sprchovat předčasně.