11.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2017-2018

--

Malé Hoštice si smlsly na Kylešovicích

0

Krátký report.

V první šanci se zjevily Kylešovice, ale brankář Honka jejich nebezpečný pokus zneškodnil. Do vedení tak šly Malé Hoštice zhruba po půlhodině hry, když Šafarčík propálil vše, co mu stálo v cestě – 1:0. O čtyři minuty později pak po centru Stříbného agilní Šafařík zasunul míč efektní patičkou do sítě – 2:0. Ve 36. minutě však skvěle vyřešil přečíslení dva na jednoho hostující Gračanin – 2:1. Vstup do druhého dějství ale vyšel lépe domácím, když Elek prošel po levé straně a vyzval Šafarčíka k hattricku – 3:1. V 50. minutě se výtečně uvolnil Unruh a nezištnou zpětnou přihrávkou oslovil neudržitelného Šafarčíka – 4:1. Za dalších sedm minut přeloboval Baďura vyběhnuvšího brankáře hostů a rázem to bylo 5:1. Kylešovice pak okamžitě snižovaly Šemorou na 5:2. Poslední slovo ovšem patřilo Malým Hošticím, když střelu z hranice velkého vápna nasměroval nechytatelně k tyči Baďura – 6:2.