9.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2017-2018

--

Úvalno zaskočilo Žimrovice

0

Jak zápas probíhal?

Vedoucí celek ze Žimrovic přijel na půdu předposledního Úvalna a zápas naprosto podcenil. Nadšeně bojující domácí se dostali do vedení ve 26. minutě, když centr z pravé strany doklepl do kasy Ryška – 1:0. V úvodu druhého poločasu neuznal rozhodčí hostujícímu Davidu Hertelovi vyrovnávací trefu pro údajný ofsajd. V 53. minutě pak vytvořila žimrovická defenziva další chybu, kterou opět potrestal Ryška. V 62. minutě korigoval nepříznivé skóre Lukáš Škrobánek, když se prosadil ranou ze dvaceti metrů – 2:1. O dvě minuty později však zbytečně fauloval ve vápně Josef Hertel, a Zdeněk Sovadina se z penaltového puntíku nemýlil – 3:1. V 68. minutě se řítili čtyři domácí borci na dva hostující hráče, takže Šimeček zakončoval do prázdné branky – 4:1