7.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2017-2018

--

Spravedlivá remíza

0

Krátký report.

Na velmi těžkém a podmáčeném terénu se zrodila spravedlivá remíza. V samotném úvodu vychytal žimrovického Rusňáka domácí brankář. Po čtvrthodině hry vyškrábl střelu Šafarčíka strážce hostující svatyně. Ve 20. minutě se hlavička hostujícího Machury opět stala kořistí malohoštického gólmana. Ve 37. minutě už byl ale krátký na přímák Škrobánka, který zaplul pod víko – 0:1. Ještě před přestávkou mohl srovnat Stříbný, ale svou šanci prováhal. Po přestávce se sice Malé Hoštice vrhly na svého soupeře, ale pokusy Šafarčíka si cestu do sítě nenašly. V 56. minutě se však domácí Chřibek postavil k přímáku a ukázkovým Angličanem srovnal – 1:1. V závěrečné půlhodině mohly strhnout výhru na svou stranu obě družiny. Za domácí spálili tutovky Unruh s Baďurou. Za Žimrovice rozezvučel tyčku Rusňák a střelu Kuděly vyškrábl tygřím skokem malohoštický gólman.