7.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2017-2018

--

Velké Hoštice nadále tápou

0

Krátký report.

Velké Hoštice prožívají katastrofální vstup do nové sezony, neboť v úvodních šesti kolech získaly jediný bod při ostudném skóre 3:17. Velice neslavně dopadl i jejich výjezd do Chomýže. Domácí nakročili k vítězství již v 6. minutě, když se prosadil exopavský útočník Korčián – 1:0. Tým z Krnovska stále přitápěl pod kotlem, takže poločasový stav zněl 4:0. Juchelka s Korčiánem pak dokonce zvýšili náskok Chomýže na šestibrankový. Velkým Hošticím už moc nezlepšila náladu ani korigující trefa Nováka z penalty a zpět domů se vraceli jako spráskaní psi.