6.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2017-2018

--

--

0

Přinášíme krátký report.

Žimrovice se protrápily k vítězství. V první půli přitom zahodily asi šest šancí. David Hertel dvakrát rozezvučel tyčku a jednou málem přelomil břevno. Škrobánek navíc opakovaně zahodil samostatný nájezd a Machurova hlavička mířila jen do brankáře. Bruntál se dostal ke dvěma střelám až v závěru poločasu, ale ty zneškodnil domácí gólman Kubný. Po přestávce tlak Žimrovic opadl, ale přesto se v 50. minutě ujaly vedení, když se na hranicí vápna zbavil Josef Hertel svého strážce a levou nohou umístil míč k tyčce – 1:0. Další šanci domácích zazdil agilní Škrobánek. Bruntál pak vyrovnal z ojedinělé akce, když se balon po rohovém kopu odrazil k Barteskovi a ten ze šibenice vymetl všechny pavouky – 1:1. Žimrovice ale nakonec strhly vítězství na svou stranu, když dvě minuty před finálním hvizdem prostrčil Škrobánek míč na střídajícího Rusňáka, který se stal domácím hrdinou – 2:1.