6.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2017-2018

--

Lazce vyrovnaly až před koncem

0

Krátký report z tohoto utkání.

Suché Lazce v honbě za postupem ztratily dva cenné bodíky. V prvním poločase přitom překvapivému výsledku nic nenasvědčovalo. Domácí zúročili svůj permanentní tlak ve 31. minutě, kdy se po centru Vlhy prosadil zkušený Kožušník – 1:0. Potřebnou pojistku ovšem odmítli Balda s Vlhou, takže samozřejmě následoval typický výpadek Suchých Lazců. Slabší desetiminutovku domácích potrestali Lhoťan s Biskupem a favorit najednou musel za stavu 1:2 dotahovat. V 84. minutě se však svěřenci kouče Lauba dočkali zaslouženého vyrovnání, když se znovu nemýlil Kožušník – 2:2. Do role zápasového hrdiny se následně mohl pasovat sucholazecký Kostka, jenže po kombinaci s Vlhou mířil pouze do rukavic gólmana Cochera a při akci Havelky ranou ze dvaceti metrů zatřásl smolně břevnem.