5.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2017-2018

--

Zlatníky neudržely dvoubrankové vedení

0

Přinášíme krátký report.

Zlatníky se minulou neděli představily ve Štěpánkovicích, kde rozhodně neudělaly ostudu. Hosté excelovali hlavně v první půli, když hned ve 12. minutě našel Uvíra přesným centrem Lukáše Němčíka, který rozepsal gólový účet utkání – 0:1. O druhý zásah outsidera se postaral Fajkus, a to po hezké souhře s Lukášem Němčíkem – 0:2. Domácí odpověděli až trestňákem Davida Benka, který smolně tečoval ve zdi stojící Uvíra – 1:2. Zlatníky však pokračovaly v sympatickém výkonu a ještě do přestávky opět utekly na dvoubrankový rozdíl. Fajkusovi tentokrát asistoval Kořínek a rázem to bylo 1:3. Druhá půle už patřila Štěpánkovicím. Nový náboj dostal zápas po přesné hlavičce Smažíka, který si naběhl na centr Heidera – 2:3. Poté se navíc gólově prosadil Grigarčík – 3:3. Za Zlatníky následně odmítl hattrick Fajkus, zatímco v domácím dresu selhali v tutovkách Harazim s Heiderem.