5.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2017-2018

--

19. D. Pekárek (p.) - 5. D. Belej , 37. D. Belej , 70. J. Holčák
0

Krátký report.

Karlovice na umělce v Kylešovicích potvrdily roli černého koně soutěže. Tradiční kanonýry Holčáka s Burdou tentokrát předčil nenápadný Belej, který otevřel skóre již v 5. minutě. O necelou čtvrthodinku později se domácí radovali z vyrovnání, když Pekárek mazácky proměnil penaltu – 1:1. Nerozhodný stav ovšem do druhé půle nepřetrval. Ve 37. minutě se totiž zjevil ve výborné palebné pozici Belej a podruhé našel recept na gólmana Evjáka – 1:2. Po přestávce se sice Kylešovice snažily vybojovat alespoň remízu, ale jejich bodové naděje definitivně pohřbil Holčák – 1:3.

FK Kylešovice
J. Evják [-] - J. Hajduk [-] , J. Kowalski [-] , M. Levay [-] , D. Gračanin [-] , J. Fruncek [-] , V. Kober [-] , M. Bolacký [-] (64. O. Šemora [-] ) , D. Pekárek [-] , P. Pospíšil [-] , O. Holčapek [-]

Sokol Karlovice
J. Kašpar [-] - S. Matějíček [-] , L. Rohel [-] , J. Adamec [-] - M. Pelán [-] , M. Raiskup [-] (52. J. Melichárek [-] ) , J. Holčák [-] , D. Belej [-] , J. Bačovský [-] - M. Peška [-] (87. C. Charizanis [-] ) , J. Burda [-]

ŽK: 58. J. Adamec , 82. J. Melichárek .
Počet diváků: 120. Rozhodčí: BERAN Jan - KARAS Michal, FANC Josef.