4.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2017-2018

--

--

0

Report nám nabízi domácí družina.

Zlatníky hrály své druhé domácí utkání za sebou a očekávalo se, že budou chtít napravit prohru z minulého kola. Začátek utkání nevypadal zle, domácí se dostali do možností skórovat, konkrétně Chovanec a Prejda, ale chyběla šťastnější koncovka. Zbytek první půle se čekalo na gól. Ten ale přišel až na začátku druhého poločasu. Zlatnický Anelkin se dostal k míči a střelou, která byla tečovaná, otevřel skóre. 1:0! O deset minut později zahrávali Kylešovice přímý-volný kop a hráč jenž byl volný na malém vápně srovnal na 1:1! Po nuceném odstoupení Holuši, zlatničtí začali zmatkovat a tvořili spoustu chyb. Trestem bylo špatné rozehrání Němčíka, které zužitkoval v branku Jelenek. Ke konci zápasu se dostali domácí do dvou slibných šancí na alespoň možné vyrovnání, ale proti byla konstrukce brány a poté hostující Evjak.

zdroj: TJ Sokol Zlatníky - facebook

TJ Sokol Zlatníky
Lukáš Werner (asistent trenéra): Pro nás je to druhá ztráta po sobě. Chtěli jsme napravit minulý zápas, ale Kylešovice byli hladovější po výhře. To nám hodně chybí. Děláme zbytečné chyby a z toho pak ztrácíme body. Je to špatně doma se má vyhrávat! Musíme se z toho ponaučit a dovézt body ze Štěpánkovic

K. Janetzký [-] - O. Kořínek [-] , V. Chovanec [-] , R. Uvíra [-] , T. Němčík [-] , P. Holuša [-] (53. J. Morys [-] ) , R. Fajkus [-] , T. Prejda [-] , D. Diehel [-] (79. D. Bláha [-] ) , A. Anelkin [-] , O. Levák [-]