0

Přinášíme krátký report.

Malé Hoštice dostaly v Karlovicích pořádnou facku. Hosté hráli lehkovážně, za což je domácí trestali jednoduchými a rychlými akcemi. Hlavní roli mělo útočné duo Burda - Holčák. Skóre ovšem otevřel Raiskup – 1:0. Do konce prvního poločasu se pak dvakrát prosadili Burda s Holčákem a na světelné tabuli se objevilo hrozivých 5:0. Malé Hoštice se dokázaly prosadit až těsně před přestávkou, když Sznapka proměnil penaltu nařízenou za faul na Stříbného. Ve druhém dějství se výkon hostů trošku zlepšil. V 54. minutě se prodral do šance Šafarčík, ale jeho hlavička zamířila přímo do domácího brankáře. V 72. minutě tak zkompletoval hattrick Burda – 6:1. Poslední slovo měly opět Karlovice, když se šest minut před koncem zapsal do střelecké listiny Bačkovský a uzavřel na výsledných 7:1.

Počet diváků: 108. Rozhodčí: ROBENEK Bohumil - PORUBEK Václav, ŠPIČÁK Zbyněk.