3.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2017-2018

--

45. M. Korbel - 38. J. Holčák , 67. J. Adamec , 74. J. Burda , 79. J. Burda , 90. J. Kašpar
0

Krátký report.

Karlovicím se v létě vrátily dřívější opory, takže lze hosty považovat za černého koně soutěže. O svých kvalitách přesvědčily i ve Zlatníkách, kde však na začátku přežily tři slibné příležitosti domácího Korbela. V hostujícím dresu zářil především útočník Holčák, který ve 37. minutě chytře přeloboval gólmana Janetzkého – 0:1. Zlatníky ovšem nerezignovaly a těsně před přestávkou srovnaly gólové účty. Korbel si naběhl na pěkný centr Diehela a tentokrát se při zakončení nemýlil – 1:1. Domácí zazlobili i zkraje druhé půle, když si Korbel počíhal na časovaný pas Chovance, jenže orazítkoval pouze vnější tyčku. Postupem času ale Karlovice převzaly iniciativu a z velkého množství šancí vytěžily čtyři góly. Z bleskových kontrů se prosadili Burda s Adamcem, v samotném závěru vše jistil čerstvý Kašpar. Po výsledku 1:5 opouštěly Zlatníky trávník hodně posmutněle.

TJ Sokol Zlatníky
K. Janetzký [-] - V. Chovanec [-] , R. Uvíra [-] , T. Němčík [-] (62. R. Fajkus [-] ) , J. Kavan [-] (78. V. Alt [-] ) , P. Holuša [-] , T. Prejda [-] (82. D. Bláha [-] ) , M. Korbel [-] , D. Diehel [-] (78. O. Kořínek [-] ) , A. Anelkin [-] , O. Levák [-]

Sokol Karlovice
E. Belej [-] - V. Brožek [-] (46. L. Hojgr [-] ) , L. Rohel [-] , S. Matějíček [-] , J. Adamec [-] - D. Belej [-] , J. Bačovský [-] , J. Holčák [-] , M. Pelán [-] - J. Burda [-] (81. J. Kašpar [-] ) , M. Peška [-] (63. C. Charizanis [-] )

ŽK: 36. M. Korbel , 39. R. Uvíra .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: ŠUJAN Stanislav - BYRTUS Ladislav, ROBENEK Bohumil.