8.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2017-2018

--

Ludgeřovice smetly Oldřišov

0

Zcela jednoznačným výsledkem skončil zápas mezi Ludgeřovicemi a Oldřišovem.

Ludgeřovice si v sobotním odpoledni vyšláply na tabulkového lídra z Oldřišova. Domácí udeřili hned v 8. minutě, když dotírající Pěntka donutil k chybě Droppu a Němec trestal – 1:0. Hosté však dlouho nesmutnili. Po průniku Bořuckého naservíroval Pavlíček balon Brunclíkovi, který měl značně usnadněnou úlohu – 1:1. Domácí reagovali tím nejlepším možným způsobem. Nejprve si Stepek počíhal na přetažený centr Fojtíka – 2:1. Zanedlouho vyslal Mudroch do šance Němce a ten zdvojnásobil svůj gólový zápis – 3:1. Počtvrté se Ludgeřovice prosadily ve 36. minutě, když se po centru Němce nemýlil Havlík – 4:1.

Stejný plejer úřadoval i po přestávce. Na časomíře zrovna naběhla 71. minuta, když se Havlík po ráně Fojtíka přimotal k úspěšné dorážce – 5:1. Oldřišov zapěl svou labutí píseň čtvrthodinku před závěrečným hvizdem. Po standardní situaci Brunclíka přetlačil Droppa ve vzduchu Pěntku a korigoval na 5:2. Poslední slovo si však vzalo mužstvo z Hlučínska. Konkrétně Klos, který těžil z perfektního pasu Havlíka – 6:2.

TJ Ludgeřovice
Michal Pěntka, útočník Ludgeřovic: Trošku jsme se poučili z předchozích zápasů, kdy jsme chtěli hrát fotbal, ale soupeř nás trestal z brejků. Teď jsme my zalezli dozadu a hlavně jsme byli efektivnější než Oldřišov. Vlastně jsme se vrátili k tomu, co nám přinášelo úspěch v I. B třídě. Náš výkon se mi hodně líbil. Opravdu se na to dalo koukat.“

SK Moravan Oldřišov
Roman Bořucký, trenér Oldřišova: „Z naší strany to byla jedna velká bída a ostuda. Kluci měli po předchozích zápasech nosy nahoru a chovali se jako mistři světa. Prostě jsme si mysleli, že to přijde samo. Hlavně první poločas nám vůbec nevyšel. Po přestávce jsme se sice zlepšili, převzali jsme iniciativu, ale Ludgeřovice pořád hrozily z brejků.“

T. Hájek [-] - D. Havlík [-] (87. J. Kárych [-] ) , L. Fojtík [-] , J. Kolenko [-] , J. Němec [-] , M. Pěntka [-] (85. D. Lischka [-] ) , L. Stepek [-] (83. R. Bělan [-] ) , J. Mudroch [-] , K. Klos [-] , R. Fejerčák [-] , D. Nagy [-]

P. Minarčík [-] - V. Jadrný [-] , J. Droppa [-] , J. Blahetka [-] , J. Pfleger [-] - D. Brunclík [-] , M. Žídek [-] , L. Pavlíček [-] , R. Kurka [-] (59. P. Žídek [-] ) - L. Samek [-] , D. Bořucký [-]

ŽK: 2. D. Havlík , 26. J. Kolenko , 30. J. Mudroch - 26. D. Bořucký , 40. V. Jadrný , 40. L. Samek , 90. D. Brunclík .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: Dytková Šárka - SZKUTA Pavel, PASTERČÁK Jozef.