7.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2017-2018

--

Oldřišov vítezně

17. L. Samek , 78. L. Samek , 81. M. Pusch - 64. P. Kremzer
0

Darkovičky na vedoucí trefu dokázaly ještě odpovědět, ale na dva zásahy během tři minut už lék nenašly.

Darkovičky v nedělním odpoledni cestovaly do Oldřišova, kterému po porážce přepustily první příčku tabulky. Samotné utkání bylo na šance poměrně chudé. Fanoušky probrala z letargie 17. minuta, kdy domácí Bořucký vyškolil dva hostující zadáky a naservíroval míč na zlatém podnose Samkovi – 1:0. Tým z Hlučínska se snažil odpovědět krátce před přestávkou. Kremzer vyslal do sólového nájezdu Felgenträgera, ale rychlonohý útočník zamířil kousek vedle.

Na začátku druhé půle vymyslel Bořucký tutovku pro Brunclíka, jehož gólový pokus zabrzdil těsně před brankovou čarou jeden z hostujících beků. Ukazatel skóre se tedy pohnul na odvrácené straně fotbalové šachovnice. Felgenträger šikovně uvolnil Kremzera a ten smazal oldřišovský náskok – 1:1. V závěrečné čtvrthodince však domácí přitopili pod kotlem, což se jim vyplatilo. Nejprve se výborně zorientoval ve vápně Bořucký a Samek měl znovu značně usnadněnou úlohu – 2:1. Jiskřička hostující naděje pak definitivně zhasla v 81. minutě, kdy Samek perfektně našel Pusch, který upravil na finálních 3:1.

SK Moravan Oldřišov
Roman Bořucký, trenér Oldřišova: „Rozhodně jsme to neměli jednoduché, i když přiznávám, že jsem od Darkoviček čekal trošku více. Na to, že hosté před utkáním vedli tabulku, tak mě docela zklamali. V prvních patnácti minutách se obě mužstva oťukávala, ale pak jsme se ujali vedení. Po přestávce jsme nechali soupeře vyrovnat, v závěru jsme naštěstí zabrali. Tři body jsme získali naprosto zaslouženě.“

FK Darkovičky
Roman Divina, trenér Darkoviček: „Na zápase jsem sice nebyl osobně přítomen, ale slyšel jsem, že herně jsme byli lepší. Bohužel nám scházeli dva důležití fotbalisté Buchvaldek s Wickerem a rovněž talentovaný Moravec. Přesto jsme mohli alespoň remizovat. V závěru jsme ovšem udělali dvě hloupé chyby v defenzivě, čehož domácí využili. Mrzí mě to, protože v Oldřišově se dalo bodovat.“

P. Minarčík [-] - V. Jadrný [-] , J. Droppa [-] , J. Blahetka [-] , J. Pfleger [-] - D. Brunclík [-] (73. M. Pusch [-] ) , M. Žídek [-] , L. Pavlíček [-] , R. Kurka [-] - L. Samek [-] (83. D. Fišer [-] ) , D. Bořucký [-] (88. R. Konečný [-] )

P. Varga [-] - T. Kabich [-] , M. Lampart [-] (69. O. Diviš [-] ) , R. Kempný [-] (58. K. Lomozník [-] ) , A. Felgenträger [-] , T. Ondič [-] , P. Kremzer [-] , P. Turanský [-] , D. Strachota [-] , P. Adamčík [-] , L. Lindovský [-]

ŽK: 38. D. Brunclík .
Počet diváků: 90. Rozhodčí: POLEDNÍK Radek - SEIPEL Jiří, JANTOŠ Pavol.