3.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2017-2018

--

--

Kravaře zdevastovaly Mokré Lazce

0

Po poločase sice Lazce prohrávaly jen o jednu branku. Kravaře však ve druhé části sputily kanonádu a nasázely soupeři dalších šest branek.

Mokré Lazce si z Kravař odvezly ostudný výprask. Úvodní trefa zápasu jde na vrub hostujícího brankáře Šehoviče, který zvolil riskantní rozehrávku, míče se chopil Nestroj a vyzval ke skórování Hegera – 1:0. Mokré Lazce ovšem neházely flintu do žita. Vyrovnání viselo ve vzduchu hlavně při šancích Pavla Galvase a Wojnara, jenže zkušený gólman Hladký zavřel krám.

Chleba se však lámal až po přestávce. Hostující družina během pár vteřin dvakrát inkasovala a totálně rezignovala. Nejprve si Emil Peterek naběhl na kolmici Koneczného a Šehovič neměl nárok – 2:0. Vzápětí Emil Peterek uvolnil Ferenze a ten chytře přehodil Šehoviče – 3:0. V 72. minutě naservíroval Lehnert balon na zlatém podnose Czernému, kterému stačilo trefit prázdnou kasu – 4:0. Podobně jednoduchý úkol poté splnil Heger, když zúročil vynikající práci Koneczného – 5:0. Vraždění mokrolazeckých neviňátek však stále nebralo konce. Tři minuty před poločasovým hvizdem rozebrala domácí trojice Hladký – Skrbel – Lehnert hostující defenzivu do posledního šroubku a Figeczki míč z otočky vměstnal ukázkově k tyči – 6:0. Kravařskou kanonádu poté uzavřel Dominik Watzlavik, který zužitkoval ideální pas Czerného – 7:0.

Městský FK Kravaře
Karel Štěpán, trenér Kravař: V úvodních dvaceti minutách jsme hráli výborně, což jsme korunovali vedoucí brankou. Pak jsme trošku ztratili střed hřiště, když jsme se dostali pod tlak, ale Mokré Lazce jsme do mnoha šancí nepustili. Po přestávce jsme zrychlili naši hru a hosté najednou nestíhali. Zdálo se mi, že úplně odpadli fyzicky. Jsem rád, že si kluci zastříleli a že máme tři body.

FK Sokol Mokré Lazce
Jan Žurek, záložník, Mokrých Lazců: Podle mého názoru jsme celý první poločas nehráli špatně. Sice jsme brzy inkasovali, ale potom jsme mohli několikrát vyrovnat. Kdybychom proměnili některou šanci, tak to mohlo vypadat úplně jinak. Po přestávce jsme se bohužel dopustili mnoha individuálních chyb. Po třetím obdrženém gólu se na to spousta lidí vykašlala. Akorát jsme se rozhádali.

P. Hladký [-] - T. Lehnert [-] , M. Skoumal [-] - V. Koneczný [-] , K. Nestroj [-] (61. E. Peterek [-] ) - P. Ferenz [-] - J. Heger [-] (80. D. Watzlavik [-] ) , M. Řeháček [-] , M. Pavelek [-] (61. M. Czerný [-] ) , M. Hanus [-] (80. M. Figeczki [-] ) , J. Barcal [-]

D. Šehovič [-] - P. Galvas [-] , J. Galvas [-] , J. Žurek [-] , M. Kovář [-] , P. Wojnar [-] , T. Kosňovský [-] , R. Šimeček [-] , J. Garba [-] , Z. Říman [-] , M. Vošvrda [-]

ŽK: 20. J. Heger , 34. J. Barcal , 67. T. Lehnert - 34. P. Galvas , 60. J. Galvas , 72. D. Šehovič .