9.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2017-2018

Stará Bělá produktivnější

23. D. Charvát , 33. V. Jaroš , 73. V. Jaroš , 84. V. Jaroš - 6. J. Pešek , 74. M. Svěnčík (p.)
0

Krátký report.

Na hrbolatém hřišti jsme se ujali rychle vedení, když se už v 6. Minutě prosadil Jiří Pešek. Domácí nehráli moc dobře, ale po standardních situacích dokázali ještě v první půli skóre otočit.

Druhý poločas se odehrál za našeho neustálého tlaku. Bohužel jsme nebyli produktivní a domácí odskočili do dvoubrankového trháku. Hned z další akce snížil Marek Svěnčík na 3:2 a tlak našich borců gradoval. Jenže kýžené vyrovnání nepřišlo, což domácí v samotném závěru dokázali potrestat čtvrtým gólem.

V zápase jsme doplatili na špatnou koncovku a hlavně na nezvládnuté standardní situace před vlastní brankou.