11.kolo, Pardubický | Krajský přebor , 2017-2018

Městec si veze tři body z Chocně

63. D. Vrátil (vl.) - 16. P. Vegeš , 42. M. Rodek
0

Jak zápas probíhal?

A mužstvo hrálo svůj zápas v Chocni. První poločas přinesl hodně nepřesností a málo brankových příležitostí. První zahrozili domácí v 8. minutě, kdy nepřesně hlavičkovali. My jsme se do větší šance dostali ve 12. minutě, kdy nepřesně hlavičkoval Petr Vegeš. Ten samý hráč se ale již nemýlil v 16. minutě, kdy po centru z pravé strany překonává domácího brankaře, 0:1. Ve 41. minutě mohli jít domácí sami na brankaře, ale naše bezchybná obrana útok likviduje. Ve 42. minutě po chybné rozehrávce domácích před pokutovým územím získáváme míč a střelou Marcela Rodka jdeme do vedení 0:2. Ve druhém poločase byli lepším mužstvem domácí, na naší straně bylo hodně nepřesností a faulů. V 53. minutě nás od branky zachránil Dan Vrátil, který vykopával míč z brankové čáry. V 63. minutě tentýž hráč bohužel nasměroval míč do naší brány, 1:2. Pak přišla 71. minutě a domácí kopou roh. Tom Dvořáček fauluje v pokutovém území a domácí kopou penaltu, ale to domácí exekutor netuší, že má proti sobě vítěze Heřmanoměstecké penalty, který mu střelu vyráží. V 76. minutě střídá Martina Došu Dominik Zrůst, hned následuje náš protiútok, míč dostává Dominik a zakončuje do branky, škoda že je v ofsajdovém postavení. V 87. minutě odkulhal ze hřiště Standa Mach, tak snad to nebude nic vážného. Důležité body jsou naše!!!

zdroj: Heřmanův Městec-facebook