6.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2017-2018

--

Kunčice vyhrály na půdě Černilova a slaví první body

57. J. Žahourek , 67. L. Pánek (p.) , 73. R. Faltus
0

Kunčice se vzedmuly a dokázaly porazit čtvrtý tým tabulky. Černilov byl sice během zápasu nebezpečný, dobrou práci kunčické obrany ale podpořil i útok, který třemi góly rozhodl o prvních bodech.

Černilov si v prvním poločase udržoval převahu v držení míče a dostával se i do šancí. Domácí si během první půle vytvořili několik velmi dobrých příležitostí, obrana hostů v čele s gólmanem Jiřím Holým však neinkasovala.

Ve druhém poločase se začali osmělovat i hosté, kteří na rozdíl od svého soupeře stříleli i góly. V padesáté sedmé minutě hosté těžili z přímého kopu, pomocí kterého se prosadil Jiří Žahourek. Na svého spoluhráče o deset minut později navázal Lukáš Pánek, který proměnil pokutový kop. Dobrou pasáž hosté završili o šest minut později, kdy se po brejku, ve kterém hosté viděli ofsajdové postavení, prosadil Radim Faltus.

Ve zbytku zápasu domácí Černilov nedokázal na vedení Kunčic reagovat. Hosté pokračovali v pozorné defenzivní hře a zvítězili 0:3.

SK Bystřian Kunčice
Zdeněk Šulc - sekretář SK Bystřian Kunčice: Konečně jsme se dočkali vítězství, na rozdíl od předešlých utkání jsme udrželi čisté konto a dávali branky. Děkuji celému týmu za odpovědný výkon.