22.kolo, Liberecký | Jablonec nad Nisou | Okresní přebor , 2014-2015

--

--

Albrechtice potvrdily formu

0

V předposledním kole jabloneckého Okresního přeboru proti sobě nastoupily týmy, domácí Albrechtice, které postupují do 1.B třídy a svojí soutěž momentálně vedou už o 10 bodů. Hostující Rádlo se naopak potácí na dně soutěže a momentálně s 23 body okupují devátou příčku.

Očekávalo se, že Albrechtice dokážou Rádlo rozstřílet, to se však nestalo a Rádlo se předvedlo v dobrém světle. Utkání bylo vyrovnané a oba brankáři si zaslouží pochvalu. První branku za Albrechtice vstřelil v 17. minutě Bělohlávek a domácí šli do vedení, o tři minuty později vstřelil Bělohlávek i svojí druhou branku a zdálo se, že utkání bude mít jednoznačný průběh, ale hostům se podařilo po chybě snížit na rozdíl jediné branky. Druhý poločas domácí přidali ještě dvě branky a zvítězili 4:2. Po zápase byl domácím předán pohár za vítěze Okresního přeboru. Zápas odpískal Mokroš.

TJ Albrechtice v Jiz.horách/Jiřetín
Jiří Krumbholz (jednatel Albrechtice): Albrechtice měly zápas jednoznačně ovládnout, ale hosté se ukázali jako houževnatý soupeř.

R. Bártl [-] - J. Prokop [-] , L. Koldovský [-] , M. Vávra [-] , J. Hradecký [-] - J. Pecháček [-] , -. Svoboda [-] , J. Pipek [-] , M. Sedlák [-] - V. Koldovský [-] , -. Bělohlávek [-]