21.kolo, Liberecký | Jablonec nad Nisou | Okresní přebor , 2014-2015

--

--

Poslední Hodkovice na penalty vyhrály s Držkovem

0

V jednadvacátém kole se Hodkovice postaraly o překvapení. Očekávalo se, že Držkov bojující o přední příčky v tabulce nebude mít problém s vítězstvím v Hodkovicích, opak je pravdou. Zápas skončil remízou a na penalty zvítězily Hodkovice

Utkání se hrálo za velkého větru a v prvním poločase výhodu využili domácí ke vstřelení čtyř branek. Hosté se sice ujali záhy vedení, ale Hodkovičtí otočili na 3:1. Do poločasového hvizdu padly ještě tři branky, otáčelo se za stavu 4:3. Ve druhém poločasu hosté hrající po větru po pár minutách vyrovnali. Do konce zápasu si obě mužstva vypracovala další příležitosti, ale ani jednomu se nepodařilo skórovat.

TJ Sokol Držkov B
Tomáš Linhart (hráč Držkov): V Hodkovicích jsme měli zvítězit, je to škoda, ale takový je fotbal, myslím, že jsme hráli lépe než soupeř, ale jak jsem řekl, bohužel jsme nezískali cenné body.