21.kolo, Liberecký | Jablonec nad Nisou | Okresní přebor , 2014-2015

--

--

Kokonín podle očekávání vykrádá body v Zásadě

0

Ve 21. kole jabloneckého Okresního přeboru proti sobě nastoupily domácí Zásada B, které s 16 body patří předposlední místo a hostující Kokonín, kterému se 35 body patří místo čtvrté. Zápas dopadl podle očekávání, tedy pohodlnou výhrou hostů.

Překvapivě lépe do zápasu vstoupila Zásada, která hrála poctivě zezadu a podnikala nebezpečné protiútoky, avšak bez úspěšného zakončení. Chvíli před poločasem, ale udeřil útočník hostí, Maixner a Kokonín vedl 0:1. Na začátku druhé části Kokonínští podnikli útok středem a prošli obranou domácích, Šilhán individuálně obešel několik hráčů Zásady a prudce vystřelil na vzdálenější tyč; brankář domácích rychlou reakcí střelu vyrazil, ale dobíhající Maixner do prázdné brány dorazil a ve 47. minutě 0:2. Poté domácí chytili druhý dech, posílili útok a podnikali nebezpečné útoky na branku hostí. Sám na branku šel Štryncl střelu mu však dobře chytající Penz vyrazil a měl i další šance, které neproměnil. Další šanci měl i Kopal ml., ale sám před gólmanem hostí hlavičkoval těsně vedle levé tyče. Domácí hodně otevřeli obranu, aby podpořili útok, což se jim v závěru nakonec vymstilo, když Kokonínští přečíslili obranu domácích průnikem po levé straně a následně v 85. minutě vstřelili svůj poslední gól na 0:3.

TJ Sokol Kokonín
Petr Mrklas (hráč Kokonína): Vyhráli jsme s celkem markantním rozdílem a to je to hlavní. Náš výkon od začátku nebyl optimální, ale druhý poločas už jsme hráli dobře a zaslouženě zvítězili.

Z. Penz [-] - M. Lhota [-] , J. Šilhán [-] , V. Firman [-] , J. Chroustovský [-] - L. Kunze [-] , J. Čermák [-] , P. Mrklas [-] , M. Klacek [-] - J. Chuchla [-] , F. Maixner [-]