20.kolo, Liberecký | Jablonec nad Nisou | Okresní přebor , 2014-2015

--

Favorit z Maršovic utkání zvládl

16. L. Janků , 32. L. Janků , 36. L. Janků - 23. L. Toman , 43. M. Procházka , 50. L. Toman , 53. D. Plný , 58. J. Serbus , 68. L. Toman , 85. L. Habr
0

Ve dvacátém kole Jabloneckého Okresního přeboru proti sobě nastoupily týmy, domácí Rádlo, které je na osmé pozici s 23 body a Maršovice, které momentálně obsazují pozici druhou a ještě mají šanci získat titul. Toto utkání patří mezi nejzajímavější v tomto kole a divák se měl jistě na co dívat. V zápase padlo dokonce deset branek.

Utkání začalo ve vysokém tempu a nebojácné Rádlo začalo útočit, hned v úvodu se mu podařila vstřelit branka zásluhou Ládi Janků a Rádlo šlo do vedení. Poté Maršovice vyrovnaly, ale Janků vzápětí vstřelil další branku a do poločasu dokázal dovršit svůj hattrick, jeho radost ovšem netrvala dlouho, protože typickým šatňákem snižoval Procházka. Druhý poločas začal úplně jinak než ten první a Maršovice stříleli jednu branku za druhou a soupeře už k ničemu nepustili. Celkem branky za Maršovice vstřelili Toman 3, Serbus, Habr, Plný a Procházka. Zápas skončil výsledkem 3:7 a opravdu se zeptám, kdy divák uvidí za slunečného počasí hned deset branek a krásný zvrat? Utkání odpískal zkušený Zdeněk Nagy.

TJ Sokol Rádlo
Michal Šrek (hráč Rádlo): Dnes to bylo neuvěřitelné. Utkání plné gólů a zvratů. My jsme zvítězili, je to skvělé. Osobně doufám, že si tento výkon budeme pamatovat.