20.kolo, Liberecký | Jablonec nad Nisou | Okresní přebor , 2014-2015

--

Radčice získaly cenné body

26. D. Strnad , 33. D. Strnad , 77. D. Strnad - 22. Z. Kotrba , 65. T. Novák
0

Ve dvacátém kole Jabloneckého Okresního přeboru proti sobě narazily domácí Radčice, kteří okupují desátou pozici a hostující Malá Skála, která je na tom lépe A momentálně se pyšní pozicí šestou. Radčice zajímavé utkání zvládly.

Začátek utkání patřil hostům. Nejdříve se nedokázali dostat do zakončení, ale později se to povedlo a od zhruba dvacáté minuty hosté vedli 0:1. Radost jim, ale nevydržela dlouho a domácí Radčice vyrovnaly. Do poločasu dokázal domácí hráč Daniel Strnad vstřelit druhou branku  v zápase a půle tak skončila za stavu 2:1. Do druhého poločasu opět vlétla lépe Malá Skála a podařilo se jí vyrovnat pěknou brankou Nováka. V samém závěru utkání, ale dovršil svůj hattrick domácí Strnad a za konečný stav 3:2 musí spoluhráči poděkovat hlavně jemu. Zápas odpískal Mikula.

TJ SOKOL Radčice
Petr Malý (hráč Radčice): Vyhráli jsme, to je hlavní, ale jsem spokojen i s výkonem jaký jsme podali.

T. Řehák [-] - R. Miller [-] , J. Havlíček [-] , M. Šrejma [-] , F. Řehák [-] - R. Daníček [-] , V. Novák [-] , J. Petr [-] , M. Horváth [-] - P. Havel [-] , D. Strnad [-]