20.kolo, Liberecký | Jablonec nad Nisou | Okresní přebor , 2014-2015

--

--

Kokonín nepřipustil domácí ztrátu

0

Ve dvacátém kole jabloneckého Okresního přeboru, kde se střetly týmy z opačných koutů tabulky. Na straně domácích to byl Kokonín, který se nachází na třetí příčce a na straně hostů Hodkovice B, které patří úplně poslední místo tabulky se 14 body. Zápas skončil očekávanou výhrou domácích a diváci se rozhodně nenudili, nejen že viděli 6 branek, ale také pohledný fotbal.

Trochu překvapivě do zápasu aktivněji vstopily Hodkovice, dokázaly si vytvořit několik příležitostí, ale branka se jim vstřelit nepodařila. Po dvaceti minutách se do hry začal pomalu dostávat i Kokonín a Maixner dokázal hostujícího brankáře propálit. Do poločasu se ovšem dokázaly Hodkovice vzpamatovat a vyrovnat tak skóre na 1:1. Druhý poločas už vyzněl lépe pro domácí. Kokonín vstřelil další tři branky a už nebylo o čem mluvit, Kokonín už dokázal jen snížit brankou na konečných 4:2. Za domácí se trefili Maixner, Klacek, Šilhán a Šourek, za hosty to byli Hrubý a Liška. Zápas odpískal mladý rozhodčí Mokroš.

TJ Sokol Kokonín
Jan Heger (hráč Kokonín): V tomto kole přišla další výhra. Jsem rád, i když jsem očekával výhru asi větším rozdílem, bohužel jsme nepodali adekvátní výkon, ale tři body se počítají.

Z. Penz [-] - J. Šourek [-] , V. Firman [-] , J. Chuchla [-] , J. Chroustovský [-] - J. Čermák [-] , M. Šilhán [-] , M. Klacek [-] , M. Malý [-] - F. Maixner [-] , S. Jabálek [-]