20.kolo, Liberecký | Jablonec nad Nisou | Okresní přebor , 2014-2015

--

--

Vyrovnaný souboj zvládly lépe Lučany

0

I přes posílený kádr Držkova Lučany mohli ve dvacátém kole Jabloneckého Okresního přeboru slavit výhru. Oba týmy mají momentálně stejně bodů tedy 32 a okupují tak čtvrtou a pátou pozici.

Úvod zápasu patřil Lučanským. Bylo vidět hodně kombinace a snaha dostat se do zakončení. Zanedlouho se prosadil domácí Pavelka a Držkovští se nemohli na tvrdém povrchu Lučan nějak vzpamatovat. Domácí stále útočili a před poločasem dokázal skórovat Vokatý. Druhý poločas začal lépe Držkov a Vaníček, který střílí branky i za A tým Držkova dokázal snížit výsledek na hratelných 2:1. Dále se, ale probudil Lučanský Kořínek, který vstřelil branku na konečných 3:1.

TJ Lučany nad Nisou
Vojtěch Svozil (hráč Lučany): Dnes nám zápas vyšel. Vzadu jsme si to odkopali, vepředu jsme dali důležité branky. Jsem rád, že jsme vyhráli, jsou to velmi důležité body.

J. Nepry [-] - J. Pavelka [-] , J. Hradecký [-] , O. Patočka [-] , V. Svozil [-] - T. Tokár [-] , P. Kořínek [-] , V. Brož [-] , J. Klaus [-] - J. Kočí [-] , P. Vokatý [-]