Galetka sestřelil hattrickem rezervu Opavy

13. A. Galetka , 55. A. Galetka , 72. A. Galetka (p.)
1

Jeden hráč třemi brankami rozhodl o výhře Kozlovic v dohrávce s Opavou.

Opavě v Kozlovicích nepomhla ani přítomnost pěti hráčů ze širšího kádru druholigového áčka. To Domácí nastupovali do zápasu oslabeni o několik hráčů základní sestavy, a navíc se ještě po čtrthodině hry zranil pravý obránce Střelec. Kozlovice dokázaly zvítězit díky premiérovému hattricku Galetky, který ještě spoustu šancí zahodil. Jedna taková situace nastala hned v úvodu středečního duelu. Galetka se ocitl sám za obranou Opavy, míč posílal kolem gólmana Lasáka, těsně však minul. Chuť si ale spravil hned ve 13. minutě. Vedení vystřelil Kozlům z dorážky po dobrém centru Nekudy - 1:0. Na 2:0 zvyšoval třiadvacetiletý útočník deset minut po přestávce po citlivě ponechané výhodě rozhodčím Nejezchlebem - 2:0. Hattrick pak s přehledem završil v 72. minutě z penalty po faulu na střílejícího Davida Pavelku - 3:0. Kozlovice se díky výhře posunuli na čtvrté místo divizní tabulky, bod za Dolní Benešov.