--

Uničov doma zabral

10

Uničov jen tři dny po remíze s Brodem porazil Líšeň.

Hned v páté minutě dostala Líšeň výhodu standardní situace kousek za velkým vápnem domácích. Exekuce se ujal David Krška a jeho krásná střela se otřela o horní konstrukci Uvízlovi branky. Ve 21. minutě se hosté dopustili hyby, když nedokázali odvrátit nakopnutý míč a z hranice šestnáctky jej z voleje poslal k tyči Aleš Krč. 1:0. Minutu před koncem prvního poločasu si ale na hranici šestnáctky zpracoval míč Milan Machálek a také střelou k tyči dokázal gólem do šatny vyrovnat na 1:1.

Hned dvě minuty po změně stran měl obrovskou šanci domácí Jan Hladík, který šel tváří v tvář Kotnourovi, ale bohužel pro Hanáky napálil pouze nohy líšeňského brankáře. Proti Uherskému Brodu si Uničov už po inkasované brance žádné příležitosti nevytvořil, tentokrát dokázal strhnout utkání na svoji stranu, když vítěznou branku vstřelil v 76. minutě netradiční střelec Ladislav Koutek, který si naběhl na přihrávku z levé strany a střelou z jedné jej poslal za záda hostujícího brankáře. Sedm minut před koncem se uničovští ještě uklidnili pojišťovacím gólem, když odskočili Líšni na rozdíl dvou branek. Povedený brejk zakončil nabíhající Dušan Dostál do poloodkryté brány a střídající hráč byl tak odměněn za dlouhý sprintový náběh, který začal už na vlastní polovině

SK Uničov
Zbyněk Zbořil - Trenér SK Uničov: Byla to válka. Zápas se mi líbil, mělo to náboj a já si cením toho, že jsme to zvládli vyhrát. Chybou bylo, že jsme si nechali dát před přestávkou gól. Měli jsme tam pár situací, které se daly dohrát lépe.

SK Uničov
T. Uvízl [-] - R. Vejvoda [-] , L. Koutek [-] , P. Purzitidis [-] , M. Krayzel [-] - D. Bača [-] , T. Binar [-] (64. D. Dostál [-] ) , T. Komenda [-] (84. P. Rajnoha [-] ) , R. Vasiljev [-] (64. F. Markovič [-] ) , J. Hladík [-] - A. Krč [-]

SK Líšeň
J. Kotnour [-] - M. Bednář [-] , P. Demeter [-] , L. Fall [-] (66. L. Hanuš [-] ) , J. Hlavica [-] , T. Zezula [-] , T. Machálek [-] , M. Machálek [-] (66. A. Fila [-] ) , D. Krška [-] , V. Minařík [-] (77. F. Smrčka [-] ) , . Reteno [-]

ŽK: 37. T. Komenda - 60. J. Hlavica .
Hráči zápasu: A. Krč .
Počet diváků: 160. Rozhodčí: Tomanec Josef - OGRODNÍK Vlastimil, KOLÁŘ Jaroslav.