16.kolo, Liberecký | Jablonec nad Nisou | Okresní přebor , 2014-2015

--

Kokonín s problémy zdolal Radčice

0

Radčice přiváděli hráče Kokonína k šílenství a dlouho drželi naději na bodový zisk. Bohužel pro ně, kvalita se časem projevila a Kokonín si připsal 3 body.

Radčice nedali favoritovi nic zadarmo. Vůle a bojovnost se jim vyplatila a do kabin šli veselejší domácí.

První poločas byl vyrovnaný. Hosté si vytvořili několik vyložených šancí, ale jejich zakončování bylo trestuhodné. Zato domácí z minima vytěžili maximum a šli do kabin v poločase s vedením 1:0. Ve 30. minutě se trefil Jiránek a bylo zaděláno na mírné překvapení.

Šilhán a Winkler strhli vítězství na stranu Kokonína. Vítězství se však nerodilo rozhodně lehce.

Hosté ve druhém poločase začali náporem, byli aktivnější a měli i více ze hry.  Domácí museli pro zranění na začátku poločasu vystřídat a na hřiště se místo Millera dostal Hádek. I přes všechny tyto aspekty držely Radčice slibný výsledek. Hostům se podařilo vyrovnat až v 68. minutě, trefil se tradiční střelec Šilhán. V 81. minutě vstřelili vítěznou branku Winkler a rozesmutnil fanoušky Radčic. I přes nápor  v samotném závěru se již domácím vyrovnat nepodařilo a tak si hosté odvezli všechny body.

TJ SOKOL Radčice
Ing. Jiří Kozlovský - statutární zástupce: "Hosté měli více ze hry, ale za obětavý a bojovný výkon by si domácí zasloužili remízu."

M. Horváth [-] - F. Řehák [-] (83. L. Bujárek [-] ) , R. Miller [-] (50. P. Havel [-] ) , D. Svoboda [-] , D. Maleček [-] , J. Havlíček [-] - P. Hádek [-] , J. Jiránek [-] , P. Jirák [-] , V. Novák [-] - J. Sůva [-]