7.kolo, Jihočeský | Tábor | III. třída , 2017-2018

Stínem utkání byl výkon rozhodčího, mrzelo kouče Buřiče

1. P. Novák , 6. J. Růžička (vl.) , 26. T. Jíra (p.) , 35. T. Jíra (p.) - 10. J. Vaněk , 27. J. Růžička (p.)
0

Domácí rozhodli o své výhře v prvním poločase.

SK Ratibořské Hory B
Stanislav Buřič (trenér): V utkání v Měšicích bylo mým přáním zvítězit nebo alespoň bodovat a tak navázat na vítěznou šňůru ze tří předchozích utkání. To se nám ale bohužel nepovedlo, neboť na rozdíl od minulých utkání, kdy jsem byl s docházkou nadmíru spokojený, jsme měli problémy dát dohromady jedenáct hráčů. Přesto jsme chtěli soupeře potrápit, ale hned v 1. minutě jsme inkasovali první gól. Zanedlouho jsme si k naší smůle dali vlastní gól, ale naštěstí jsme již v 10. minutě brankou Jana Vaňka snížili stav utkání na 2:1. Ve 26. minutě byla proti nám odpískána penalta a domácí ji s přehledem proměnili. Hned o minutu později jsme ale kopali penaltu i my, Jaroslav Růžička ji s jistotou proměnil a snížil opět na rozdíl jediné branky. Ve 35. minutě byla proti nám po úniku domácího hráče odpískána dost přísná penalta a z ní domácí uzavřeli skóre poločasu na 4:2. Ve druhém poločase se utkání již pouze dohrávalo a nic dramatického se před brankami neodehrálo. Stínem utkání byl výkon rozhodčího, který toto utkání oboustranně nezvládal. Hráčům bych chtěl poděkovat za to, že i v oslabené sestavě utkání odbojovali. V našem dalším utkání nastoupíme v sobotu 14.10. od 15.30 proti mužstvu FK Makov Hůrka. Zveme tímto všechny naše fanoušky.

TJ Olympie Měšice
V. Jiran [-] - D. Vondruš [-] (3. L. Houda [-] ) , P. Voves [-] (65. M. Čížek [-] ) , P. Šolc [-] (77. J. Svoboda [-] ) , V. Macek [-] , J. Novotný [-] , P. Novák [-] , T. Jíra [-] , P. Štěrba [-] , V. Veselý [-] , V. Votava [-]

T. Hoffmann [-] - L. Jelínek [-] , A. Fišer [-] (46. L. Balík [-] ) , T. Strada [-] , J. Růžička [-] , J. Vaněk [-] , S. Katolický [-] , P. Krejčí [-] , T. Vocílka [-] , M. Blovský [-] , J. Slunečko [-]

ŽK: 20. V. Veselý , 60. P. Novák - 25. T. Strada , 55. P. Krejčí .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: BARTŮNĚK Josef - ROHEL Lukáš (N), KINDEL Miroslav (N).