12.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2017-2018

--

Kunžak dokázal smazat dvoubrankové manko a vydřel bod

21. O. Vlásek (p.) , 58. T. Smetana (vl.) , 63. O. Vlásek - 14. T. Šniager , 27. J. Süssenbeck (vl.) , 40. T. Smetana
1

Duel dvou nejhorších mužstev přeboru se odehrál v sobotním odpoledni. Předposlední Kunžak a poslední Chlum. Tento zápas měl ukázat, kdo je hlavním aspirantem na případný sestup. Chlum byl hodně blízko k třem bodům, ale domácí nakonec dokázali uhrát alespoň bod.

TJ Jiskra Chlum u Třeboně
Ivo Tesař: K tomuto utkání lze snad jen říct, že je škoda že se fotbal hraje na dva poločasy. Ten první nám vyšel moc dobře, domácí jsme jasně přehrávali a kdyby rozdíl po prvních 45ti minutách byl vyšší nikdo by se nemohl divit. Po přestávce jsme vinou vlastního uspokojení z dvougólového vedení přestali hrát a domácí toho využili a trestali. Po vyrovnání skóre na 3:3 se vyrovnala i hra obou týmů a žádné další šance ke skórování už ani jeden z týmů nevyužil. Pro nás ztráta dvou bodů a komplikace v boji o záchranu.

TJ Kunžak
P. Janák [-] - D. Karpíšek [-] , P. Hynek [-] , O. Vlásek [-] , J. Brtník [-] (59. T. Kratochvíl [-] ) , K. Winkler [-] , J. Eichler [-] (76. L. Janák [-] ) , J. Süssenbeck [-] (50. Y. Sulimenko [-] ) , P. Ferdan [-] , K. Vopravil [-] , J. Brunner [-]

M. Němeček [-] - T. Smetana [-] , J. Březina [-] , T. Šniager [-] (89. O. Novotný [-] ) , J. Hájek [-] , T. Bednář [-] , M. Novák [-] , P. Eliáš [-] , T. Kamenický [-] (60. J. Řepa [-] ) , O. Novák [-] , M. Čáp [-]

ŽK: 64. Y. Sulimenko - 37. M. Novák , 63. M. Čáp .
Hráči zápasu: O. Vlásek - M. Němeček , T. Šniager .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: Lovětínský Daniel - KOVÁŘ Pavel (N), VALEŠ Stanislav (N).