9.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2017-2018

--

--

Stráž si doma poradila s Hobzím

0

Domácí mužsto Stráže přivítalo na svém hřišti předposlední Staré Hobzí. Tomu se vůbec nedaří a pokračuje tak v matných výkonech z minulé sezóny. Strážské mužstvo je v klidném středu tabulky, takže se dal předpokládat hladký průběh.

V herně vyrovnané první půli vstřelili branky pouze hráči strážského mužstva.. Nejprve se ve vápně proháčkoval po přihrávce  B. Chovítka, Daniel Přílepek a pak si Lukáš Koudelka naběhl na dlouhý pas Jana Kozla. Brankář Jedlička opět zachytal velice spolehlivě, přičemž v závěru první půle mu po úniku Ličky pomohla tyčka. Ve druhé půli předvedl několik parádních centrů levý záložník L. Stejskal, ale gólově byl využit v podání Lukáše Koudelky pouze jeden z nich. Hostující celek ani za stavu 3:0 utkání nezabalil, po střele Zdeňka Fišera snížil na rozdíl dvou branek a až do konce utkání byl velice houževnatým soupeřem. Branky 26. a 57. Koudelka 2, 8. D. Přílepek – 62. Fišer. Rozhodčí Švec z Majdaleny, ŽK 1:2 (Jan Kozel – H. Bican, P. Distl), tyče 0:1 (Lička), 70 diváků. Sestava: Jedlička – Irschik, Kollár, Jan Kozel, Čada – B. Chovítek, D. Přílepek, V. Čurda, L. Stejskal – Koudelka (89. Oupor), Bednář

Autor: L. Stejskal

TJ Sokol Stráž nad Nežárkou
Petr Přílepek (hráč): Po celou první půli jsme měli herní převahu a dokázali vstřelit dvě krásné branky. Druhý poločas už se hrálo vyrovnané utkání. Za stavu 3:0 jsme polevili, což vedlo k inkasované brance, ale zbytek zápasu jsme si pohlídali a ještě zahodili nespočet šancí. Do zápasu pro zranění nenastoupil další hráč základní sestavy a naše marodka se tak opět navýšila.

J. Jedlička [-] - T. Koudelka [-] (44. O. Oupor [-] ) , J. Kozel [-] , J. Čada [-] , V. Čurda [-] , L. Stejskal [-] , D. Přílepek [-] , B. Chovítek [-] , J. Bednář [-] , A. Irschik [-] , J. Kollár [-]