--

Zápas byl zrušen

Tišnov naděloval kanára

0

V 15.kole jsme přivítali v sobotním dopoledni sedmý celek tabulky z Vysočiny,kterému se lépe bodově  dařilo v prvních sedmi kolech letošního ročníku soutěže divize.Náš tým po důležitém a cenném vítězství na Vrchovině vstoupil do zápasu aktivně a střelecky se prosadil zejména v prvním poločase.

Již ve 2.minutě našel Švancara centrem z levé strany na malém vápně hlavu zcela volného Sedla,ale tišnovský obránce nedokázal prudký centr usměrnit mezi tyče soupeřovy branky a míč skončil v autu.Náš celek pokračoval nadále v nátlakové hře ,přesnou kombinační hrou se nám dařilo přehrávat soupeře a dostávat se do bezprostřední blízkosti jeho branky.Ve 12.minutě po Schneiderově rohu míč putuje na zadní tyč,kde vyskakuje osamocený Pospíšil a vrací jej hlavou zpět do šestnácky,kde se po několika tečích  octne na hranici pokutového kopu a tam jej přesně trefí levačkou Bednář a střelou po zemi končí míč poprvé v síti brankáře Skočdopole.1:0.V 18.minutě Schneider vysune klasickou uličkou mezi obránce Švancaru,který v šestnáctce obchází obránce a přihrávkou pod sebe najde zcela volného Sodomku,kterému se nedaří levačkou přesně trefit míč a ve vyložené šanci míč končí v rukou brankáře hostů.V 25.minutě se osmělili hosté k útoku a po brejku z pravé strany útoku střelu Fadrného Doležal stačil vyrazit.Hosté si s postupem času stále více dovolovali směrem dopředu a o 4 minuty později po bratrské souhře Kavka Daniel vyslal kolmým pasem dopředu svého bratra Davida,ale ve skórování mu zabránil včasným výběhem z branky výborný Doležal a v pádu na zem mu odebral míč z nohy.Ve 30.minutě se hosté dopustili hrubé chyby v rozehrávce od vlastní branky,míče se zmocnil Bednář a přihrávkou našel volného Sodomku,který střelou k tyči potrestal chybu obránců Polné na 2:0.Hned o 3 minuty později je ve vápně faulován Sodomka a z nařízeného pokutového kopu zvyšuje tradiční exekutor Bubeníček na 3:0.Ve 34.minutě opět Sodomka po centru Schneidera trefí střelou přesně místo,kde stojí brankář Skočdopole,ale v 35.minutě po samostatné akci Švancary,kdy tišnovský útočník najde přesným centrem na bližší tyčku hlavu Sodomky a ten nezadržitelně do protipohybu brankáře zvyšuje na 4:0.Ve 37.hostující Daniel Kavka v nebezpečné pozici z levé strany střílí  z 10 metrů mimo tišnovskou branku.Do poločasu ještě stojí za zmínku akce Sedla ze 40.minuty,kdy pošle pasem dopředu Švancaru,ne jehož přesný centr naběhne Sodomka,ale ani nadvakrát se mu nepodaří překonat hostujícího brankáře.

Druhý poločas přinesl atraktivní útočnou kopanou v podání obou celků a zcela jistě by se dal nazvat festivalem zahozených šancí,zejména pak v podání hostujících hráčů z Polné. Vše ale postupně.Ve 49.minutě si nejprve Sodomka po rychlém protiútoku obhodí obránce a přihrávkou na levou stranu najde volného Švancaru,který si míč zpracuje a levačkou na vzdálenější tyčku po zemi prudkou ranou zvyšuje na 5.0.V 52.minutě Sedlo kolmým pasem za stopera hostů najde Sodomku,ale ten střelou z voleje netrefuje branku.V 65.minutě střílí Halas po centru Švancary těsně vedle branky.V 66.minutě hosté  podniknou rychlý protiútok z pravé strany a na centr si nabíhá Daniel Kavka,ale z vyložené šance netrefuje tišnovskou branku.V 66.minutě opět po centru z pravého křídla Urbánek trefuje tyčku Doležalovy branky a míč skákající po čáře vykopává Huška ven  z šestnáctky.V 67.minutě po přesném výkopu Doležala postupuje Sodomka směrem dopředu,přihraje zcela volnému Švancarovi a ten zvyšuje do prázdné branky na 6:0.Hosté se snaží alespoň částečně zkorigovat výsledek utkání a v 76.minutě Kubec jde sám na Doležala,ale tišnovský brankář vyběhne ven z branky a opět v pádu likviduje jeho obrovskou šanci.Naši hráčí odpoví rychlou akcí v podání Schneider-Švancara,Švanci postupuje z levé strany a lobem se snaží překonat brankáře Skočdopole,ale ten v poslední chvíli konečky prstů vyráží míč mimo nebezpečí.Zápas se tak chýlí do svého závěru a poslední akci předvádí hráči z Polné.V 85.minutě Daniel Kavka po akci Bendy trefuje ze vzdálenosti 10 metrů prudkou střelou nohy Doležala.Zápas končí jasným vítězstvím našeho celku.