--

--

Sedm kulí jako v Sarajevu

0

Diváci, kteří tentokrát přišli o něco později, mohli litovat. Rozbíhala se teprve druhá minuta a hned se měnilo skóre. Ve vápně byl při své šanci sražen gólmanem Michal Muzikant a úspěšnou penaltou odstartoval své střelecké galapředstavení Filip Rozsíval - 1:0.

Stejný hráč poté připravil i druhou domácí trefu, když naservíroval míč hlavou zakončujícímu Miroslavu Podhornému - 2:0.
A ve 37. minutě se následně šumperský záložník s ligovými zkušenostmi nejlépe zorientoval při zmatku v šestnáctce soupeře, obešel gólmana a dával do prázdné – 3:0.

Ke konci duelu však Šumperk svého soupeře definitivně dorazil. V 76. minutě zkompletoval hattrick střelou z malého vápna Filip Rozsíval a bylo rozhodnuto.

V samotném závěru si domácí stačili vylepšit sebevědomí ještě dalšími třemi zásahy v rozmezí pouhých čtyř minut. Postupně se prosadili Nimrichtr, po něm střídající Křepelka a skóre na konečných 7:0 uzavřel symbolicky kanonýr Rozsíval.