V dohrávce zpíval kanár

5. M. Vacek , 17. M. Vacek , 38. A. Plichta , 52. A. Plichta , 59. A. Plichta , 81. M. Vacek
0

Domácí dali v každém poločasu tři branky a zaslouženě vyhráli.

Stará Říše se ujala vedení už po pěti minutách, když se úspěšným střelcem stal Vacek - 1:0. Břeclav přijela v oslabené sestavě, a navíc se jí zranil další hráč. V 17. minutě toho využil opět Vacek - 2:0. Břeclav se snažila a příliš otevřela hru a před pauzou jí za to potrestal Plichta - 3:0. Ve druhé části přidala Stará Říše další tři branky. Dvakrát se radoval Plichta a jednou Vacek, čímž oba fotbalisté zaznamenali hattrick.