--

Zápas byl zrušen

Třebíč ostudně prohrála

0

V duelu prvního celku s posledním mužstvem tabulky jsme podle předpokladů jasně přehráli mladý domácí tým a vstřelili mu 9 branek.Střelecky se v zápase blýskli autoři hattricku  Petr Švancara a Tomáš Sodomka.

Utkání 11.kola se hrálo za velmi hezkého slunečného počasí.Do zápasu proti omlazenému domácímu celku jsme vstoupili dobře a velmi rychle jsme vstřelili první branku zápasu.Bednář ve 2.minutě uvonil kolmým pasem na hrotu útoku Sodomku,který prošel kolem domácího obránce Suchny a levačkou podél vyběhnutého brankáře Procházky poslal  míč  ke vzdálenější tyčce na 0:1.Náš tým se doslova usadil na polovině soupeře a jenoznačně přehrával jedenáctku domácích kombinační hrou a přesnými přihrávkami.Domácí hráli v podstatě jen na jednoho útočníka a vepředu spoléhali na střelce Maletu,kterého měli doplňovat hráči ze zálohy.V zápase se ale dostali pouze do jedné brankové příležitosti,se kterou si zkušený Doležal poradil.

Hned ve 4.minutě se dostal opět Sodomka do slibné šance,ale jeho střela z 20 metrů letěla 5 metrů nad branku domácích.V 5.minutě Pospíšil prošel z levé strany přes 2 hráče až do šestnáctky Třebíče,kde byl faulován.K penaltě se postavil osvědčený exekutor ,kapitán mužstva Bubeníček,jenž se u předešlých třech penalt nezmýlil.Tentokrát však domácí brankář Procházka jeho střelu vystihl a vyrazil ji ven z branky.O 3 minuty později ale Schneider poslal pas dopředu,na míč vystartoval z branky Procházka  a chtěl jej před dobíhajícím Švancarou odkopnout pryč,ale míč trefil přesně do těla tišnovského útočníka,pro něhož už nebyl problém míč dopravit zcela sám do prázdné branky na 0:2.V 16.minutě předvedl hezkou akci Huška,když si narazil na šestnáctce míč se Sodomkou a jeho následná střela z 18 metrů jen těsně minula domácí branku.V 18.minutě Bednář vyslal dopředu po levé straně Švancaru,který prošel přes domácího obránce až do vápna domácích a vystřelil pravou nohou šajtlí střelu,jenž se ještě otřela o přední tyčku a skončila potřetí v domácí svatyni.Ve 24.minutě po závaru před brankou Třebíče Žáček střelou po zemi zvyšuje již na 0:4 pro Tišnov.Do poločasu již další branka nepadla,i když střely Krejčíře a Bednáře volaly po gólu.

Ve 2.poločase se obraz hry nezměnil a tišnovský celek nadále pokračoval v nátlakové kombinační hře směrem k brance domácích.V 52.minutě se ale po chybě v naší rozehrávce domácí dostali do brejku a střídající Kafoněk šel zleva zcela sám na Doležala.Ten však povyběhl ven z branky a střelu domácího záložníka vyrazil mimo nebezpečí.V 58.minutě po centru Bednáře Sodomka trefil střelu z voleje a míč se odrazil od vzdálenější tyčky do branky na 0:5 pro Tišnov.V 61.minutě opět Sodomka po akci Švancary dokonává svůj hattrick a zvyšuje již na 0:6.V 77.minutě je po samostatné akci faulován Švancara.Z následného trestného kopu Švancara přiťukne lehce míč na levačku Schneidera a jeho přesná střela přes zeď zaplachtí v šibenici Procházkovy branky,0:6 pro Tišnov!!!V 81.minutě předvede trio Schneider,Bednář,Sedlo akci jako z fotbalové učebnice.Schneider si dvěma krátkými narážečkami vymění míč s Bednářem,jenž z levé strany pošle přesný centr do šestnáctky na hlavu Sedla a ten jej ze vzdálenosti 10 metrů umístí přesně do horního rohu domácí branky na 0:8.Zápas se tak blíží do svého závěru,v němž střídající Novák odebere na půlící čáře domácím míč,po krátké kombinaci se dostane na kopačky Švancary,jenž si všimne vyběhnutého Procházky a lobem z 30 metrů trefuje prázdnou domácí branku na konečných 0:9.