--

Šumperk doma vyhrál

0

Po bezbrankové první půli dal Šumperk ve druhé dva góly a připsal si tři body.

Utkání začali aktivněji domácí fotbalisté, kteří byli trochu více na míči. Vytvořili si v první poločase i dvě gólové šance. Miroslav Podhorný však nejprve ve vápně z voleje trefil přesně brankáře hostů a později prováhal nejlepší moment na střelu. Hosté si vytvořili také dvě šance, ale ani v jedné z nich netrefili bránu. Poté zahrozili třikrát, kdy trefili vždy bránu, ale Kreizl byl na místě a hlavně byl vždy máván ofsajd.

Druhý poločas sice zpočátku začali aktivněji hosté ze Staré Říše, ale větší gólovou šanci si nevytvořili a tak Šumperk trestal. Střídající Ševčík se po krátkém pobytu na hřišti trefil nádherně zprvní, zpoza vápna pumelicí přímo do šibenice - 1:0. Šumperk pak kontroloval výsledek a těsně před koncem se po akci na pravé straně dostal míč k Rozsívalovi, který vystřelil a vyražený míč se odrazil k Šinoglovi, který nelehkým kopem z voleje uklidil míč do odkryté brány a bylo rozhodnuto - 2:0.