--

Vala dvěma góly zajistil výhru Tasovic

42. J. Chlup - 19. P. Vala , 55. P. Vala
0

Na vedoucí branku hostů ještě domácí před poločase zareagovali. Na jejich druhou branku, ale už odpověď nenašli.

Začátek zápasu mezi Bíteši a Tasovicemi byl vyrovnaný. V 19. minutě vyrobila domácí defenzíva chybu, kterou využil k pohodlnému otevření skóre tasovický Vala - 0:1. Po brance si vytvořila domácí družina územní převahu. Dostala se do několika pološancí, ale vyrovnat se jí podařilo až těsně před poločasem, kdy po krásné kombinační akci propálil balon do sítě Chlup - 1:1. Po přestávce začali domácí fotbalisté aktivněji, ale srazila je situace z 55. minuty, když po brejkové situaci a centru na zadní tyč uklízel míč do sítě svým druhým gólem Vala - 1:2. Od této chvíle vsadily Tasovice vše na obranu. Domácí se snažili nakopávanými míč překonat obranný val hostů. Dostali se pouze k jediné vážnějsí šancí, ale Novotného zakončení bylo nepřesné. Tasovice už výhru ubránily a vezou si domů plnou nůši bodů.