--

--

Šumperk ztratil výhru v Břeclavi dvě minuty před koncem

0

Šumperk zápas dohrával v desítích a navíc přišel o svou výhru v samém závěru zápasu.

Vstup do tohoto utkání měl Šumperk výborný. Už v 10. minutě se ujal vedení, když se do listiny úspěšných střelců zapsal Rozsíval - 0:1. Šumperk se pak dostal jen do příčíslení tři na dva z něhož resultovala nepřesná střela Horáka. Jinak působili hosté spíše pasivní dojmem a aktivnější byla domácí družina. Ta hrozila hlavně z rohových kopů, kterých si vypracovala velké množství. Navíc dohrávali hosté od 66. minuty o deseti, když po druhém žlutém napomenutí putoval pod sprchy Smrž. Od té chvíle se Šumperk soustředil pouze na obranu. Hubenou výhru se ale hostům ubránit nepovedlo, protože právě z jednoho rohu dvě minuty před závěrčným hvizdem hlavního arbitra Břeclav vyrovnala Vukičem - 1:1. Závěr zápasu se už jen dohrál a obě družiny si body rozdělily.