Valmez se rozešel s Rýmařovem po bodu

27. M. Výmola , 73. T. Gomola - 37. M. Furik , 75. L. Woitek
12

Rýmařov si odvezl z Valašského Meziříčí bod za remízu 2:2.

Domácí celej se dostal do vedení ve 26. minutě. To se dostal do brejku, když získal odražený míč ze svého vápna a krásnou přihrávku za obranu Jiskry dostal Martin Výmola. Ten šel úplně sám na brankáře, bránící hráči signalizovali ofsajd, ale praporek zůstal dole a Výmola tak pokračoval osamocený na Baroše, který vyběhl a nešel sice dolů, ale Výmola jej i tak dokázal přelobovat. Vedení trvalo pouze jedenáct minut. Po akci po levé straně se k odraženému míči dostal na vápně Michal Furik a z voleje jej krásnou střelou poslal do sítě.

V 61. minutě měli hosté velice dobrou příležitost, když se míč po přízemním centru z pravé strany dostal k Bartozelovi, který ale z dobré pozice střelou minul branku Valašského Meziříčí, kterou hájí Michut. V 73. minutě přišel dlouhý výkop domácího brankáře a po něm hezká akce po pravé strany, odkud přišel centr přes celé vápno, kde zůstal na zadní tyči úplně osamocený Tomasz Gomola, který z jedné rozvlnil síť. Jenže za pouhé dvě minuty poslali hosté dlouhý nákop, který prodloužil jeden z domácích obránců za sebe a tam už číhal v náběhu Lukáš Woitek a míč se snesl přímo k němu a ten s chladnou hlavou dokázal z voleje přehodit vyběhnuvšího Michuta a dal výsledku konečnou podobu na 2:2.

TJ Valašské Meziříčí
Michal Hubník - Trenér Valašského Meziříčí: Bereme každý bod. Vytvořili jsme si dostatek šancí, ale kvalitou jsme je nedohráli. Měli jsme jich více než soupeř a mohli jsme vyhrát, ale měli jsme tam po chybě i štěstí.

M. Michut [-] - P. Tobiáš [-] (57. O. Bartozel [-] ) , Š. Vrána [-] (88. P. Furmánek [-] ) , M. Václavek [-] , P. Klimpar [-] , T. Gomola [-] , F. Drozd [-] , M. Výmola [-] , L. Vychodil [-] , V. Žilinský [-] , L. Chapodze [-]