--

--

--

--

Divoký průběh nakonec zavál dva body k Cábelíkům. Nadprůměrné utkání, hodnotil trenér Sabou

68. K. Piták , 71. P. Putz , 89. M. Novák - 29. J. Matas , 36. M. Šlapák , 80. M. Kraus
0

Domácí trenér Michal Mašek měl po zisku jednoho bodu rozporuplné pocity, přestože jeho svěřenci v zápase dotáhli ztrátu a vyrovnali v 89. minutě. "Vyhrát bychom si tentokrát zasloužili," litoval...

SK Zápy
Michal Mašek (trenér): "Do 30. minuty jsme byli lepší, ale branky jsme ze tří příležitostí nedali. Soupeř pak z ojedinělé standardky dotlačil do sítě ze závaru branku na 1:0, byli jsme trochu opaření a za sedm minut jsme udělali chybu ve středu pole a po soupeřově druhé střele na bránu inkasovali podruhé. Šli jsme ve druhé půli do rizika, dali dvě břevna a pak brankami v rychlém sledu vyrovnali. Zápas jsme pak měli ve své moci a čekal jsem, že utkání otočíme. Jenomže jsme dostali po brejkové jednoduché situaci třetí gól. V závěru jsme po standardce srovnali, penaltová loterie se na naší stranu nepřiklonila. Myslím, že vyhrát bychom si tentokrát zasloužili. Máme problém, že dostáváme ze všeho branky, naši mladí hráči občas udělají chybu a za každou jsme potrestáni. Dostat doma tři góly je špatně. Oproti tomu my se na góly nadřeme. Pro diváky zápas hezký, pro trenéry už horší. Hráčem zápasu střední záložník Putz, který zopakoval dobrý výkon z minulého zápasu."

FK Králův Dvůr
Jiří Sabou (trenér): „Hrálo se nadprůměrné třetiligové utkání, přestože před zápasem pršelo a hřiště bylo podmáčené, tak se hrál dobrý fotbal obou stran. Věděli jsme, že nás čeká v Zápech těžké prostředí. Odehráli jsme slušný první poločas, vedli 2:0, vyšel nám náš herní záměr. Ale nebylo zdaleka vyhráno, Zápy mají sílu ve standardkách a nátlaku, což se potvrdilo. Domácí vyrovnali. Mrzí mě, že jsme za stavu 2:0 nevyřešili lépe nadějné brejky. Přesto jsme šli znovu do vedení, ale opět po rohu jsme inkasovali. Poté jsme ještě mohli v nastavení rozhodnout, ale domácí hráč to vykopával po našem brejku z brány. V penaltách jsme pak byli šťastnější. Před zápasem bych dva body bral, i po tom průběhu, kdy jsme vedli, je asi remíza spravedlivá a pro nás cenná. Body musíme doma potvrdit výhrou s Ústím nad Orlicí.“