21.kolo, Liberecký | 1.A třída , 2014-2015

--

--

Rynoltice gólově drtily Cvikov

0
Důraz a efektivita to byly jednoznačně atributy vítězných rynoltických fotbalistů v utkání se Cvikovem.

Ihned v úvodu padla branka

V herně vyrovnaném duelu měli domácí excelentní vstup. Hned v 1. minutě, po první kombinaci Jana Vacka s Černým pálil Hanzl. Za pět minut byl faulován Jan Vacek a trestný kop Čeřovského ze 20 metrů byl neomylně přesný. Domácím se dařilo a nebezpečně vystřelil Bláha. Ve 22. roh Čeřovského proměnil na 3:0 nepokrytý Bláha. Mezi šestnáctkami byl fotbal vyrovnaný, jenže efektivita byla jednoznačně na straně domácích. Hosté na Kubínka, který se vrátil mezi tři tyče, vystřelili jen jednou. Závěr půle přinesl další dvě branky, obě vstřelil Černý. Domácí si dovolovali hodně a vše jim vycházelo. Napadáním dokázali získávat míče a pak byli nebezpeční.

Zápas se již jen dohrával

Černý vybojoval míč a Jan Vacek pak neměl problém obejít i gólmana. Rynoltice měly zápas pod kontrolou, Cvikov stihl jen dvakrát vystřelit. V 75. byl blízko úspěchu rynoltický Bláha, ale trestný kop skončil jen na břevně.